LT EN RU DE

Įmonė įkurta 1991 metais

Idėją kepti per vestuves ir šeimos šventes nuo seno vertinamus gardėsius įgyvendinome pačiu laiku.

Kai pradėjo kurtis daugiau ta pačia veikla užsiimančių firmų, mes jau turėjome nuolatinių klientų, ir didžiausią turtą - šakočių kepimo receptą.

Mūsų šakočiai iš kitų išsiskiria ne tik savitu skoniu, bet ir trapumu. Jų gamybos receptas buvo tobulinamas ištisus metus. Šakočiai kepami iš aukščiausios rūšies miltų, lietuviško cukraus, natūralios grietinės, grietinėlės, tikrų kiaušinių, sviesto, kokybiško margarino. Nors prekybos tinklai rekomenduodavo dėl spalvos naudoti dažiklius, mes norėdami išsaugoti kokybę bei natūralumą, net nesvarstėm šito pasiūlymo.

Puiki ir naudinga šventinė dovana tiek artimam žmogui, tiek įmonės darbuotojams, taip pat geras pasirinkimas siunčiant ar vežant lauktuves į užsienį, kaip lietuvišką suvenyrą. Mūsų šakočiai ne kartą reprezentavo Lietuvai.

Vieną didžiausių įvykių per įmonės gyvavimą, malonu prisiminti, kaip mūsų šakotis atsidūrė ant Didžiosios Britanijos princo Edwardo vestuvių stalo. Šešių kilogramų šakotis buvo nugabentas į Didžiąją Britaniją. Tad iki šiol saugome iš Vindzoro rūmų atsiustą padėką. Princo vestuvėms keptas šakotis nesiskyrė nuo kasdien kepamų gaminių. Tad tikimės, kad mūsų šakočiai gali puikuotis ir ant Jūsų vestuvių puotos, pobuvių, daugybės vardinių ir kitų progų stalo. Jie kepami įvairaus dydžio.

Neprarasdamas gerųjų skonio savybių, šakotis gali išstovėti iki dviejų mėnesių.

Vis dėlto svarbu žinoti, kad mūsų gaminiai kepami iš natūralių produktų, tad šakotis lengvai sugeria visus kvapus ir neatsparus drėgmei. Dėl šių priežasčių, šakotį reikia laikyti sausoje vėdinamoje patalpoje.

Šakočių gamyboje nenaudojami jokie skonio bei kvapo stiprikliai.

Mums gera žinoti, kad ne tik savo skoniu jie skiriasi nuo kitų, bet tai pat savo išvaizda, trapumu, bei natūralumu.

Ačiū kad renkatės mūsų šakočius.

aside_small.png